Створюємо сайти

які вміють продавати

Створити сайт

Створити сайт

У підході до створення веб сайту наше digital агентство націлюється не тільки на гарний візуал, але й на високі технічні показники сайту, які впливають на показники конверсій. Адже сайт повинен заробляти та просуватися в мережі, а не існувати заради "галочки".

Саме тому в пріоритеті для нас:

  • - швидкість роботи сайту;
  • - якісна оптимізація під мобільні пристрої;
  • - зручність у використанні;
  • - ефективні аналітичні інструменти;
  • - оптимізація під пошукові сайти;
  • - стабільна та захищена робота сайту.

Першим нашим кроком у розробці сайту є знайомство з компанією клієнта і проведення глибоко аналізу його сфери бізнесу. Це дозволяє нам створити ваш сайт як елемент комплексної маркетингової стратегії залучення клієнтів, здобуття переваги над конкурентами та досягнення поставлених цілей.

Розробка сайту

Дизайн сайту

Розробка сайтів — це один з напрямів діяльності нашого digital агентства. Однак, ми не працюємо з підходом: зробив, віддав і після нас хоч потоп. Адже для нас більш важливішим є висока якість робіт та тривала партнерська співправця з нашими клієнтами. Ви зможете повністю довірити нам обслуговування свого сайту, починаючи від внесення контенту, закінчуючи його широкою пошуковою оптимізацією та просування в мережі.

У підході до дизайну ми дотримуємося думки, що ніщо так не приносить високих результатів, як простота. На нашу думку дизайн сайту повинен бути привабливим, але водночас простим у сприйнятті користувачем, оскільки надлишок анімацій та замудрий дизайн може навпаки відштовхнути клієнта.

Адміністрування

Замовити сайт

Наші проекти

Ми не просто створюємо сайти,

ми створюємо інструменти продажів 

Тестування

Після створення веб сайту ми проведемо його тестування як з точки зору користувача, так і з точки зору адміністратора: чи все на сайті відображається відповідно до дизайну, чи коректно працюють всі форми, чи приходять адміністратору заявки та аналітична інформація.

gallery/logobtm

43025, м. Луцьк

вул. Лесі Українки, 52

+38 (097) 297 87 70

+38 (097) 297 87 70

Залиште заявку та ми вам зателефонуємо або зв’яжіться з нами через будь який зручний для вас спосіб: 

Ім'я*  
Моб.телефон*  
Ел. пошта*  
Повідомлення  
  
 

Додаткові послуги

gallery/tel-icon
gallery/email