Якщо ви не платите за роботу над своєю репутацією сьогодні,

то розплатитесь за це завтра

Управління репутацією

Створити сайт

Ваша репутація в офлайні може бути бездоганною, проте в мережі ситуація буває зовсім протилежною. Причиною цього можуть бути незадоволені і непочуті клієнти або активна діяльність конкурентів.

 

Ми знаємо, як підвищити довіру до вашого бренду чи бізнесу, опрацювати негатив і збільшити трафік нових клієнтів на ваші ресурси. Послуги з управління репутацією допоможуть створити сприятливий імідж компанії і контролювати вашу репутацію в Інтернеті.

 

Наше digital агентство надає наступні послуги з управління репутацією в Інтернеті:

PR (піар) в мережі Інтернет - ефективний інструмент, який полягає у систематичній роботі нашого digital агентства над зміною переконань, ставлення та думок цільової аудиторії стосовно вашого бренду,  компанії, продуктів, послуг, а також конкретних проблем.

PR - піар стратегія

SERM - серм стратегія

Більшість людей звертають увагу на відгуки про товар чи компанію перед здійсненням покупки. Так, 74,3% з них приймають рішення про покупку, якщо більшість відгуків позитивні. Однак, головною проблемою є те, що люди в мережі частіше пишуть негативні коментарі, чим позитивні. Мета SERM стратегії - витіснення негативної інформації на перших сторінках пошукової мережі і створення потрібної бренду репутації.

Замовити послуги

Кому ж підійдуть послуги з управління репутацією:

Тим, хто дбаєте про свій бізнес

gallery/logobtm

43025, м. Луцьк

вул. Лесі Українки, 52

+38 (097) 297 87 70

+38 (097) 297 87 70

Залиште заявку та ми вам зателефонуємо або зв’яжіться з нами через будь який зручний для вас спосіб: 

Ім'я*  
Моб.телефон*  
Ел. пошта*  
Повідомлення  
  
 

Додаткові послуги

gallery/tel-icon
gallery/email

Тим, хто має активних конкурентів

Тим, про кого у мережі наявний негатив

Тим, хто хочете підвищити лояльність цільової аудиторії

Репутація впливає на продажі і авторитет, тому контроль над репутацією і поліпшення іміджу - це довгостроковий пріоритет компанії.

Ваші конкуренти щоденно використовують різні методи боротьби з вами. Ви повинні бути завжди готові до боїв за свою репутацію.

З конструктивною критикою і негативними відгуками потрібно працювати, інакше вони перетворяться в втрачений прибуток.

Правильний PR і управління репутацією формує емоційні зв'язки між клієнтами і брендом, допомагають вибудувати довгострокові відносини.