Контекстна реклама

в пошуку Google

Контекстна реклама Google

Створити сайт

Контекстна реклама від Google на сьогодні є одним із найефективніших методів реклами. Основною її перевагою є те, що ви рекламуєтесь "гарячій" цільовій аудиторії, яка вже шукає ваш товар чи послугу. Таким чином ви можете швидко отримати бажаний результат, навіть відразу після запуску рекламної кампанії Google.

 

Однак, налаштування контекстної реклами Google є досить складним процесом, оскільки при самостійному чи некваліфікованому налаштуванні у вас є високі ризики "злити" рекламний бюджет через значний трафік нецільової аудиторії на ваш сайт.

 

Наше digital агентство працює на результат, а тому здійснює якісне налаштування контекстної реклами Google та надає цілий місяць безкоштовного супроводу вашої рекламної кампанії.

Успішні бізнесмени завжди працюють над розвитком свого бізнесу та залученням якомога більшої кількості клієнтів. В Інтернеті це здійснюється через оптимізацію ранжування сайту в пошуковій видачі гугл. При пошуку товару чи послуги одні користувачі керуються рекомендаціями знайомих, але більша частина просто шукає їх у гуглі та переходить на перші сайти в пошуку.

 

А що ж робити тим, хто не займає перші позиції у пошуку, не займається SEO просуванням чи має новий сайт? Ось тут на допомогу приходить контекстна реклама від гугл. Вона надає змогу показувати оголошення з посиланнями на ваш сайт над стандартною пошуковою видачею по ключовим запитам, які безпосередньо стосуються вашого бізнесу, товару чи послуги.

 

Приклади контекстної реклами:

Для чого потрібна реклама від гугл?

Наше digital агентство здійснює якісне та ефективне налаштування контекстної реклами. Ми зацікавлені на постійну співпрацю з нашими клієнтами, а тому працюємо на результат. Вартість налаштування залежить від складності рекламної кампанії та визначається індивідуально.

Налаштування контекстної реклами

Замовити сайт

Гугл реклама - переваги

Гугл реклама у вигляді оголошень показуються Вашій цільовій аудиторії, яка вже хоче придбати Ваш товар чи замовити послугу і шукає її у пошуковій мережі. 

gallery/logobtm

43025, м. Луцьк

вул. Лесі Українки, 52

+38 (097) 297 87 70

+38 (097) 297 87 70

Залиште заявку та ми вам зателефонуємо або зв’яжіться з нами через будь який зручний для вас спосіб: 

Ім'я*  
Моб.телефон*  
Ел. пошта*  
Повідомлення  
  
 

Додаткові послуги

gallery/tel-icon
gallery/email
gallery/3232і

Гнучкі налаштування,  які дозволяють обирати час показу оголошень, дні, міста, регіони, країни, вид пристрою, вік та зацікавленість аудиторії.

Перед показом оголошень проходить аукціон, у якому приймають участь ставки за показ Вашого оголошення на певній позиції.

Оплата за рекламу відбувається не за кількість показів, а лише тоді, коли користувач перейшов з оголошення на Ваш сайт.

Вартість контекстної реклами залежить від наступних факторів:

  • ціна за клік - це максимальна ставка, яку ви готові сплатити за показ свого оголошення. Сплачується вона при переході на ваш сайт з оголошення. Ціна за клік може варіюватися від декількох копійок до кількасот гривень, в залежності від конкуренції та регіону.
  • якість рекламної кампанії - це якість оголошень та вашого сайту куди спрамовуєтья трафік. Чим вища якість, тим дешевше клік.
  • регіон - це місто, область чи країна де буде показуватись ваше оголошення. У різних регіонах різна вартість кліку.

В залежності від вказаних показників формується оптимальний місячний бюджет рекламної кампанії.

Вартість контекстної реклами гугл

Після запуску контекстної реклами ми безкоштовно здійснюємо місячний супровід вашої рекламної кампанії з метою її тестування та покращення ефективності. В подальшому, ви можете замовити продовження супроводу вашої рекламної кампанії на платній основі. Оплата здійснюється щомісячно.

Супровід рекламних кампаній